Ceník

Snažíme se vždy být co nejlevnější a přitom poskytovat služby v maximální možné kvalitě. Vzhledem k rozsahu poskytovaných služeb a velice individuálním situacím jednotlivých zákazníků je nemožné stanovit jednotný ceník služeb. Vždy záleží na rozsahu požadované služby.

Pokud budete mít o naše služby zájem, kontaktujte nás prosím a mi Vám rádi stanovíme cenu podle rozsahu požadovaných služeb. A to buď po telefonické konzultaci nebo po osobní prohlídce.

Pro Vaší orientaci o nesnadném vytvoření ceníku si dovolíme uvést dva konkrétní případy, které jsou si velmi podobné, ale cenově naprosto odlišné.

V obou případech se jednalo o klasický byt 2+1 v panelovém domě. V první případě byl byt v přízemí a stěhovalo se do malého domku na vzdálenost cca 10 km. Zákazník měl moderní lehký nábytek, kdy si velké kusy sám rozmontoval a smontoval, několik krabic a pytlů s věcmi, lednici, pračku a malou sedací soupravu. Vše bylo předem připraveno. Stěhování prováděli dva lidé a vše bylo hotové za dvě hodiny. Cena 1.500 Kč. Ve druhém případě byl byt ve čtvrtém patře starého činžovního domu bez výtahu a stěhovalo se do jiného bytu na sídlišti do pátého patra s malým výtahem, vzdálenost ani ne 5 km Zákazník měl starší nábytek, který se musel stěhovat vcelku, rohovou sedací soupravu se dvěmi křesly, manželskou postel s čelem, která se rozložila jen na tři těžké kusy, dvě válendy s úložným prostorem, mrazák, ledničku, pračku, dva velké koberce a asi 40 krabic s věcmi. Stěhování prováděli dva lidé přes 10 hodin. Cena 10.000 Kč.

Dva velmi podobné případy a přece každý úplně jiný.

S vyklízecími službami je to obdobné. Proto jsou naše ceny velice individuální a jsou vždy stanoveny po dohodě se zákazníkem a vše je věcí vzájemné dohody.